У Києві створять «Офіс реформ»

У Києві створять «Офіс реформ»

У Києві буде створений «Офіс реформ», який впроводжуватиме ключові процеси перетворень у столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з представниками компаній-членів Американської торгівельної палати в Україні.

“Ми зосереджені на тому, щоб зробити столицю містом технологічним в управлінні – коли інновації і високі технології допомагають місту стати по-справжньому комфортним для його мешканців і гостей, — сказав мер. — І наше прагнення — вивести місто Київ на світовий рівень розвитку. Для цього, зокрема, ми розробили план створення в Києві окремої групи управлінців, так званий «Офіс Реформ». Це буде команда, яка працюватиме за принципами проектного менеджменту та стратегічного планування, впроводжуватиме реформи», — підкреслив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що “Офіс Реформ” — це окрема організаційна структура поза межами КМДА, що фінансуватиметься за рахунок донорських коштів. «Співробітники Офісу реформ – це проектні менеджери, найкращі фахівці з приватного сектору, які розробляють реформи, здійснюють їх планування, виконують необхідне погодження і затвердження, й потім – супроводжують втілення», — зазначив Київський міський голова.

«Офіс Реформ» підпорядковуватиметься «Стратегічній раді», до складу якої входитимуть: мер, перший заступник голови КМДА, секретар Київради. «Стратегічна рада» ухвалюватиме всі рішення, необхідні для виконання в КМДА.
Передбачається також створення Експертної ради (на громадських засадах, з представниками міжнародної спільноти та МФО), яка підтримуватиме «Офіс реформ» в розробці концепцій стратегічних реформ і контролюватиме їх реалізацію.загрузка...

Читайте також

Коментарі