Татари готові повернути Крим за три дні

Татари готові повернути Крим за три дні

Один з організаторів блокади Криму Ленур Іслямов заявив, що за допомогою міжнародного співтовариства Україна може повернути Крим за три дні. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Апостроф.

По-перше, потрібно відключити Росію від SWIFT (міжнародна платіжна система — ред). По-друге, необхідно ввести ембарго на російську нафту і російський газ. По-третє, закрити доступ Ощадбанку, ВТБ-банку та іншим держбанкам РФ до західних рахунків і західного кредитування. По-четверте, заарештувати активи всіх осіб, причетних до анексії Криму. Поіменно. Коли будуть прийняті ці заходи, росіяни усунуть Путіна самі і повернуть нам Крим. Нам навіть і робити нічого не треба буде, — упевнений Іслямов.

За його словами, Крим потрібно повернути мирним шляхом.

Якщо ж не вийде, то, природно, другий шлях – план «Б» : повернення півострова військовим шляхом ніхто не відміняв. Батальйони дійсно є частиною плану «Б». Ми захищаємо свою батьківщину. А за що будуть проливати свою кров росіяни в Криму? За чиї ідеї? Нехай вони самі себе запитають. Ми не живемо окремо, без Криму. Коріння кримських татар знаходяться там. Тому на своїх плечах ми готові привести Україну до Криму. За всяку ціну, — вважає активіст.загрузка...

Читайте також