Розвідка встановила особу ще одного кадровика з РФ, який керує бойовиками в...

Розвідка встановила особу ще одного кадровика з РФ, який керує бойовиками в Дебальцевому

Українська розвідка встановила особу ще одного кадрового офіцера ЗС РФ, який приймає безпосередню участь у військовій агресії Росії на сході України.

Так, на посаді «командира 7 окремої мотострілкової бригади (Дебальцеве) 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації» з вересня 2015 року знаходиться полковник ЗС РФ Бушуєв Олександр Миколайович (за документами прикриття — Колосов Олександр Миколайович).

Як зазначили в ГУР, до прибуття на тимчасово окуповані території України полковник О. Бушуєв проходив службу на командних посадах у Повітряних військах ЗС РФ: командира батальйону та начальника штабу — першого заступника командира 83 окремої десантно-штурмової бригади (Уссурійськ, Приморський край, Росія).

«Встановлено, що за час проходження служби на зазначених вище посадах в ЗС Росії полковник Бушуєв отримав погану славу серед підлеглих і товаришів по службі в зв’язку з регулярними випадками приниження їх честі і гідності, а також фізичного насильства», — йдеться в повідомленні.

При цьому улюбленим його заняттям, згідно з наявними даними, було примушувати особовий склад до виконання державного гімну Росії в протигазах на плацу в нічний час.

Під час «командування 7 омсбр» (Дебальцеве) відзначені неодноразові факти непокори до виконання наказів полковника Бушуєва А. Н. з боку «військовослужбовців 2 і 3 батальйонів». Врегулюванням ситуацій був змушений займатися особисто «командувач 1 АК» генерал-майор ЗС РФ Асапова Валерій Григорович, — додали в розвідці.загрузка...

Читайте також