Автомайданівці обіцяють перекрити міжнародні траси

Автомайданівці обіцяють перекрити міжнародні траси

Близько сотні автомайданівців із десятка міст України, зокрема й Тернополя, 10 березня пікетували обласне управління поліції у Вінниці. Вони прибули на заклик очільниці ГО «Автомайдан Вінниччини» Таїсії Гайди та вимагали відставки новопризначеного начальника обласної поліції Антона Шевцова.

Активісти звинувачують його в сепаратизмі, повідомляє topnews.

«Він відкрито на своїх інтернет-сторінках підтримував «русскійй мір». Звичайно, все видалив, але дружина його не видалила фото, де вони з дитиною фоткаються біля расейської техніки військової в Криму, і обзиває майданівців. Є також його заява, де пан Шевцов просить повернути йому нібито викрадений  його расєйський паспорт!  І ще одне …він стверджує, що перебував у Криму тільки до початку окупації, а з фактів бачимо, що від перебував вже і під час окупації», — зазначає голова спілки України «Автомайдану», тернополянин Дмитро Гайдуцький. — .

би домогтись зустрічі зі Шевцовим, аткивісти перекрили рух однією з вулиць міста. Це викликало обурення водіїв. Зав’язалась перепалка. Допоки вона тривала, вхід до відділення МВС перекрили поліцейські. У відповідь на майданчику перед управлінням запалали шини.

Сам Шевцов усі звинувачення відкидає, а дії протестувальників пояснює зрежисованими спробами невдоволених його працею осіб усунути його з посади.

На захист поліціянта став нардеп від БПП Іван Мельничук. Він узагалі звинуватив активістів «Автомайдану» в участі у масштабній проплаченій акції проти нового начальника поліції Вінницької області, котрий не є місцевим, а отже — не є вигідним декотрим вінницьким посадовцям.

«Ну, якщо нардеп привик, що за все, що вони голосують і роблять у ВР платять гроші, то хай говорить. Звинувачення абсолютно безпідставні. Чому він захищав Шевцова не розумію. При чому так яро… Може, це він відробляв чиїсь гроші? — зауважуєДмитро Гайдуцький.»

Вийти до активісітів Шевцову таки довелось. Він  запросив їх до себе в управління на розмову. Проте діалогу не вийшло, поліціянта облили водою і він у супроводі охоронців покинув приміщення.

Читайте також: Росія відмовилася обговорювати звільнення Савченко у Мінську — Тандітзагрузка...

Читайте також

Коментарі