Замість скверу в Святошинському районі зводять будинок, — депутат

Замість скверу в Святошинському районі зводять будинок, — депутат

Рішення Київради про надання ділянці в Святошинському районі статусу скверу (вул. Львівська, 18-б) не виконано, а на вказаній ділянці тривають незаконні будівельні роботи. Про це в депутатському зверненні до міського голови Києва та голови Департаменту з благоустрою та збереження природного середовища КМДА пише депутат Київради Сергій Харчук.

Як зазначає депутат, ще 21 травня 2015 року Київрада відмовила у поновленні договору про оренду земельної ділянки ТОВ «АСМА-КРИМ» та ухвалила рішення про надання ділянці статусу скверу. Зокрема, Департаменту міського благоустрою було дано доручення протягом місяця підготувати та подати на розгляд комісії Київради з питань екологічної політики відповідний проект рішення.

Однак комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району досі не може виконати організаційно-технічні роботи з утворення скверу, так як Департамент з благоустрою так і не підготував відповідного проекту рішення. Крім того, Департамент з питань благоустрою зазначає, що КП Святошинського району не зверталося до Департаменту земельних ресурсів щодо оформлення права користування земельною ділянкою.

«Відтак, станом на 1 березня 2016 року рішення Київради про надання ділянці статусу скверу не прийняте і не виконується», — відзначає Сергій Харчук.

Місцеві жителі намагаються відстояти сквер і власними силами протистоять забудовнику, влаштовуючи мітинги. Місцева громада зібрала підписи і звернулася до депутата Сергія Харчука з проханням допомогти відстояти сквер.

У зв’язку з цим, Сергій Харчук звертається до міського голови Києва, голови Департаменту з благоустрою з проханням надати роз’яснення, в якому стані знаходиться підготовка та подання проекту рішення про надання ділянці статусу скверу. Також надати роз’яснення, хто відповідальний за порушення термінів підготовки документів. Депутат просить вказати інформацію про терміни для виконання рішення Київради і здійснити необхідні заходи для облаштування скверу.загрузка...

Читайте також

Коментарі