Відео: Як героїчна жінка відсвяткувала День народження Кобзаря в Луганську

Відео: Як героїчна жінка відсвяткувала День народження Кобзаря в Луганську

Літня луганська активістка Євромайдану відсвяткувала День народження Кобзаря з прапором України та цитувала вірші Тараса Шевченка біля підніжжя його пам’ятника в окупованому Луганську, передає Informator.Луганск. Група проросійських чоловіків спробувала її перекричати – вони почали з пенсіонеркою перепалку, але не виявляли фізичної агресії.

Жінку ображали, зокрема, обізвали провокатором та окупантом, але вона не знітилась. Вона заявила: «Я приходжу сюди на кожний празник, я нікого не боюсь. Я не лізла ні в Кремль, ні до путлерів, ні до кого. Я на своїй, Богом даній землі». Пенсіонерка представилась Ганною Іванівною, а свій синьо-жовтий прапорець назвала «прапором нашої землі».

«Я трудом заслужила своє, а ви – трутні, окупанти», – заявила вона у відповідь на нападки проросійськи налаштованих чоловіків. У відповідь на брудну лайку та заяви, що це «російська земля», вона відповідала, що Луганщина – «Київська Русь, а не терористична і не путлерівська», чим ще більше ошелешила натовп.загрузка...

Читайте також