Україна отримає безвізовий режим влітку

Україна отримає безвізовий режим влітку

Андрій Пленкович, глава делегації Європарламенту зі співпраці з Україною заявив про те, що до літа наша держава повинна виконати ряд вимог, і тоді перспектива скасування візового режиму стане цілком реальною.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на DW.

Пленкович розповів про те, що минулого тижня в Європарламенті активно розглядалися питання щодо України, а головний акцент був зроблений на безвізовий режим.

«Єврокомісія на даному етапі ідентифікувала два питання, які ще належить вирішити українській стороні. Перше — це завершення формування складу Національного агентства з питань запобігання корупції. Друге — це зміни в законодавчій нормі про декларування майна чиновниками«, — говорить європейський представник.

Як тільки Україна виконає всі вимоги — ЄК повернеться до розгляду візового питання. Пленкович налаштований оптимістично і стверджує, що всі умови України будуть виконані і влітку українців може чекати скасування візового режиму.

У грудні 2015 року Єврокомісія заявила про те, що Україна виконала всі вимоги, однак є ще деякі недоліки, які потрібно усунути.

Читайте також: У Горлівці — нашестя бродячих собакзагрузка...

Читайте також

Коментарі