Консул Угорщини розповів чому українцям не дають віз

Консул Угорщини розповів чому українцям не дають віз

Консул Угорщини в Україні Янош Коллар заявив, що деякі консульства шенгенських держав протягом 2015 року стали частіше відмовляти українцям у видачі віз через зростання числа фальсифікованих документів.

Про це він сказав під час круглого столу, організованого організацією Європа без бар’єрів, повідомляє Європейська правда.

«По спілкуванню з деякими консулами, за останній рік відсоток відмов вдвічі більше, ніж раніше. І у нас така ж тенденція в посольстві«, — підкреслив Коллар.

За його словами, співробітники консульства щодня отримують фальсифіковані документи. При цьому він особисто збирав представників турфірм і розповідав, як можна робити і як не можна.
Коллар зазначив, що безробітним громадянам не варто підробляти довідки з місця роботи — краще пояснити причину. У той же час при відсутності банківського рахунку він не рекомендує відкривати рахунок і класти туди круглу суму: «тому що це видно і неприємно бачити».

Разом з тим, в МЗС України кажуть, що не мають даних, які підтверджують значне зростання відмов.

«Ми бачимо невелике підвищення, але не таке радикальне«, — заявила керівник візового відділу департаменту консульського відділу МЗС Анна Тищенко.

Читайте також: У Румунії суд заборонив спецслужбам прослуховувати телефонизагрузка...

Читайте також

Коментарі