До участі у конкурсі «Місіс світу 2016″ допустили представницю «ЛНР»

До участі у конкурсі «Місіс світу 2016″ допустили представницю «ЛНР»

У фіналі конкурсу «Місіс Світу 2016» окремо від України виступить представниця так званої «ЛНР» Валерія Билініна передає ТАСС.

22-річна випускниця юридичного факультету Харківської академії імені Ярослава Мудрого на даний момент живе в Луганську і викладає танці.

«Для мене величезний сюрприз, що американці затвердили мою заявку. До сих пір не можу до кінця в це повірити», — розповіла Билініна агентству.

Вона зазначила, що національний костюм було дуже складно продумати, щоб залишити поза увагою політичну тему.

«У підсумку придумала костюм з поями з тканини (пої — вид реквізиту для вогненних шоу), який повинен символізувати той вогонь, через який пройшло наше місто і його мешканці. Та й досі наша земля залишається гарячою точкою», — говорить конкурсантка.

Вона також зазначила, що на подіум конкурсу вона вийде зі стрічкою з написом «Луганськ».

Як розповів агентству парнер власників конкурсу Олексій Романов, рішення про участь Валерії Билініної прийняли американські організатори.

«За правилами конкурсу «Місіс Світу», від однієї країни в ньому може брати участь тільки одна представниця. Від України учасниця є. І раз американські власники прийняли рішення також запросити і представницю Луганська, то, напевно, ними рухала якась ідея», — припустив Романов.

Відзначимо, що на сторінці у ВКонтакте учасниця з Луганська підписана як Валерія Кобзар.

Україну на конкурсі представить 25-річна Маріанна Нижня, яка виховує двох дітей.загрузка...

Читайте також

Коментарі