З’явився новий претендент на крісло Яценюка — ЗМІ

З’явився новий претендент на крісло Яценюка — ЗМІ

Кабінет міністрів може очолити нинішній спікер ВР Володимир Гройсман.

Про це пише УП з посиланням на Financial Times.

За даними видання, яке посилається на власні джерела, ознайомлені з перебігом переговорів, кандидатура Гройсмана розглядається разом з кандидатурою глави Мінфіна Наталією Яресько.

Повідомляється, що пропозицію очолити уряд Яресько отримала від представників президента та прем’єра і вже займалася підбором кадрів у свій майбутній Кабмін та складанням програми його діяльності.

— Яресько високо цінується інвесторами та міжнародними партнерами України, які були б схильні розглядати «уряд технократів» на чолі з нею як найкращою гарантією  продовження реформ на шляху боротьби з тотальною корупцією, — пише видання.

Уряд на чолі з Гройсманом вважається менш вірогідним варіантом для того, щоб протистояти тиску з боку впливових кыл, у тому числы — олигархів-мільярдерів, а також з боку президента Порошенка, оскільки Гройсман вважається його близькою та довіреною особою, — зазначає FT.

При цьому, як зазначають джерела видання, Яресько навряд чи погодиться працювати в уряді Гройсмана, що поставить під загрозу підтримку від кредиторів, зокрема МВФ.

Окрім того не виключається третій сценарій — дострокові вибори, однак вони навряд чи будуть проведені до осені, оскільки це призведе півроку «політичної невизначеності» та нівелює зусилля з проведення реформ, йдеться у публікації.загрузка...

Читайте також

Коментарі