У Черкасах створюють феміністичну платформу

У Черкасах створюють феміністичну платформу

У Черкасах планують створити феміністичну платформу, яка буде займатися відповідною просвітницькою діяльністю в місті. Ідея по її створенню належить місцевій активістці Юлії Скрипці та учасниці Соціального руху Оксані Кривді.

— Місто провінційне, тому така платформа взагалі відсутня, і вибір такий — або ж починати з нуля, або ж продовжувати вдвох-трьох спілкуватись на ці теми. От ми і вирішили відвідати 8 березня місцевий забіг краси (в ньому закликали дівчат бути гарно вдягненими та нафарбованими) та розпочати пошуки зацікавлених. Для початку роздати учасницям листівки з інформацією про суть свята 8 Березня, на яких підписані наші координати, група в FB. При зустрічі на забігу ми з ними спілкувались, з однією зустріч була дуже корисна — вона тренерка бойових мистецтв та неодноразово зіштовхувалась з домашнім насиллям в сім»ї у своїх учениць. Тому вона створила проект, який би допомагав цим жінкам, запрошувала нас до співпраці, — розповіла Оксана.

Казали, що бути гарними та жіночними це добре, але давайте робити більш суттєві речі разом. Виборювати свої права та досягати більших висот разом, — підкреслила вона.

За словами активістки, реакція дівчат була позитивною, дехто коментував, що не чув, що в Черкасах є феміністки.

І ми відповідали, що ми також не чули, тому і збираємо зацікавлених. Ми плануємо спочатку дискутувати по літературі, як розшириться коло — проводити лекції, — розповіла Оксана.

Читайте також: На учасників маршу за права жінок напала група екстремістівзагрузка...

Читайте також