Кожна четверта українка зіштовхнулася з насиллям — дослідження

Кожна четверта українка зіштовхнулася з насиллям — дослідження

Чверть українських дівчат зазнавали фізичного та психологічного насилля. Про це йдеться в дослідженні «Українського жіночого фонду», повідомляє DW.

— Опитування показало, що понад 20 відсотків дівчат до 14 років та понад 25 відсотків — до 19 років принаймні раз у житті на собі відчули насильницькі дії, — йдеться в повідомленні.

Половина з цих дівчат зізналися, що й самі чинили насильство по відношенню до інших.

Відзначається, що йдеться здебільшого про фізичне та психологічне насильство, хоча опитувані зізнавалися і про прояви сексуального насильства.

Згідно з дослідженням, особливо насилля поширене у навчальних закладах, трохи менше — на вулиці. Чверть насильницьких дій, про які розповіли опитані, відбувалися в родинах потерпілих.

Дослідження Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд» проводилося спільно з Центром «Жіночі перспективи». Усього було декілька етапів анонімного опитування, в якому взяло участь понад 1,5 тис. дівчат у двох-фокус групах: віком 10-14 років і 15-19 років.

Дослідження проводилось у дев’яти областях України: Вінницькій, Одеській, Київській, Львівській, Рівненській, Волинській, Житомирській, Кіровоградській та Запорізькій.загрузка...

Читайте також