У Києві відбувся марш проти дискримінації жінок

У Києві відбувся марш проти дискримінації жінок

У столиці відбувся марш «Квіти — клумбам, права — жінкам», передає УНН.

На марші були присутні близько 200 осіб. Активісти пройшли від Львівської площі по вулиці Великій Житомирській на Михайлівську площу, а звідти — на Софіївську, де і завершився мітинг.

Акція пройшла під гаслами «Квіти і мода — це не свобода», «Не продавайся за цветы — завтра станешь у плиты», «Квіти — клумбам, права — жінкам».

— За часи незалежної України про 8 Березня як день боротьби за права жінок зовсім забули. З одного боку, замість свята емансипації 8 Березня перетворилося на день, коли від жінок вимагають відповідати іще більшій кількості стереотипів щодо зовнішності та поведінки, ніж в інші дні року. Свято дедалі більше комерціалізується (“купіть квіти, поведіть до ресторану”), — повідомили організатори маршу.

Вони відзначили, що їх також непокоїть, що жінки в Україні і світі отримують нижчі за чоловіків зарплати, займають менш перспективні посади, а також зазнають насильства в сім’ї.

Читайте також: Актуальність 8 Березня при нинішньому становищі жінок неможливо ставити під сумнів — експертказагрузка...

Читайте також

Коментарі