Відома поетеса оголосила сухе голодування через Савченко

Відома поетеса оголосила сухе голодування через Савченко

Поетеса Маріанна Кіяновська голодувала 24 години задля підтримки української льотчиці Надії Савченко, яку силоміць утримують в російській в’язниці більше двох років.

Маріанна оголосила сухе голодування у ніч з суботи на неділю, написавши на своїй сторінці у Facebook: «Голодуватиму — 24 години — від зараз. Сухе голодування».

На запитанян коментаторів «навіщо?» Маріанна відповіла: «Насправді — для мене — Ваше питання дивне. А для чого люди, наприклад, сповідаються або постять? Є речі, пов’язані з невидимим. Я сподіваюся, що це моє недовге сухе голодування, на знак підтримки Надії Савченко, віллється в велику ріку роботи з невидимим. Бо все, що я роблю, всі мої вірші — це робота з невидимим. І я вірю, що робота з невидимим має сенс. Це якщо серйозно».

Фото Олександра Ласкіна/theinsider.ua

У відповідь на прохання коментаторів повідомляти про свій стан, поетеса чесно зізнавалась, що сухе голодування – це дуже важко.

«Зізнаюся, не пити — дуже важко. Не уявляю навіть, як воно — Надії. Думаю тільки про воду, хоча намагаюся працювати»,написала Маріанна.

А через деякий час додала, що була змушена трохи попити води, бо відчувала, що зомліє. Але завершила добове голодування.загрузка...

Читайте також

Коментарі