У Сімферополі невідомі осквернили меморіальну дошку Йосипу Сталіну на будівлі, яку займають комуністи-прихильники анексії півострова Росією.

Про це йдеться в повідомленні Кримського республіканського комітету Комуністичної партії Російської Федерації, що діє на окупованій території.

Місцеві шанувальники Сталіна «з глибоким обуренням» повідомляють, що в ніч з 5 на 6 березня невідомими особами була осквернена меморіальна дошка, присвячена його перебуванню в Криму на Кримській (Ялтинській) конференції глав держав антигітлерівської коаліції в 1945 році.

Окупаційна політсила журиться, що лише 5 березня до меморіальної дошки з нагоди річниці смерті «великого продовжувача справи В. І. Леніна» поклала квіти велика група комуністів.

На їхню думку, подія свідчить про те, що образ Сталіна, який з роками «все яскравіше розгорається в пам’яті вдячних нащадків», «турбує різного виду Іванів, що не пам’ятають родства і які хотіли б витравити з історії будь-яке згадування про героїчні подвиги наших батьків і дідів».

Судячи з опублікованих фото, невідомі встигли написати балончиком з червоною фарбою слово «Кат» російською і спробувати поперекреслювати саму меморіальну дошку і замазати портрет «вождя».загрузка...

Читайте також

Коментарі