Арт-рокери «Біллі Мілліґан Бенд» випускають другий студійний альбом

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання.

https://youtu.be/_MP6ZIJzvGE

Робота над альбомом тривала 9 місяців. У цій платівці слухачі почують зовсім інший «Біллі Мілліґан Бенд». Звук платівки – це акустичний арт-рок. Саундпродюсерами виступили Андрій Орищенко та Макс Прудеус.

Андрій долучився до гурту лише кілька місяців тому, але суттєво змінив звук другої платівки баченням бек-вокалу.

У новому альбомі «Біллі Мілліґан Бенд»  гармонійно поєднують чоловічі та жіночі голоси, бітбокс, віолончель, рояль, бас, перкусію та акустичну гітару. Разом вони розповідають про любов та кохання в усіх їх проявах.

Для запису були запрошені кращі музикантів країни. Так, наприклад, перкусію записав Орхан Агабейлі, а віолончель – Жанна Марчинська.

Альбом має неповторну вдумливу атмосферу та сподобається навіть найвибагливішим меломанам.

https://youtu.be/j9yrXOuV4iU

«Коли мене запитують, що важливіше у піснях – текст чи музика – я кажу, що важлива драматургія пісні, а текст та аранжування – це лише засіб для розкриття задуму автора. Наш альбом цілісний та гармонійний від першого подиху до останнього слова. Цей альбом потрібно сприймати як «роман», що складається із дев’яти «розділів». І ці дев’ять «розділів» правильно називати «п’єсами», адже під час роботи над альбомом нас цікавило лише одне – драматургія кожної із дев’яти п’єс», - коментує вихід другого альбому фронт-мен гурту Макс Прудеус.

https://soundcloud.com/billy-milligan-band/sets/hvorii_na_liubov

Інформаційна довідка

«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини з діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. В його свідомості жили 24 абсолютно різні альтер-особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з одного на іншого, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів гурту є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд".  Так і з'являються композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про кохання та біль, свободу та рамки, буття собою та пристосування. Їхня атмосфера насичена як відчуттям внутрішнього бунту й боротьби, так і спокою та затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Синглами до неї стають"Спати з тобою" та "Пробачити мені".

2016 року гурт презентує слухачам другу студійну роботу. Вона отримує назву «Хворий на Любов».

Рекомендуємо прочитати

Главврач психбольницы вызвал полицию для разгона несуществующего митинга

Главный врач Псковской областной психиатрической больницы Павел Торкунов в среду вызвал полицию с требованием разгона несанкционированного митинга медицинског....

Це може бути цікавим

На МКС развернули первую гибкую солнечную панель

Панель ROSA всем своим видом напоминает гигантский свиток, а весит такой свиток ни много ни мало 325 килограммов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Глава Alibaba прогнозирует сокращение рабочей недели до четырех дней через 30 лет

Глава китайской интернет-компании Alibaba Group Джек Ма убежден, что через 30 лет люди будут работать по четыре часа в день, а трудовая неделя сократится с пяти до четырех ....