Я категорично проти того, щоб Порошенко продавав своє майно, — Бродський

Я категорично проти того, щоб Порошенко продавав своє майно, — Бродський

«Що стосується Порошенка, то я категорично проти того, щоб він продавав своє майно.» Про це в інтерв’ю каналу  «112» заявив політик Михайло Бродський.

Я дуже хвилююся, коли при владі люди, у яких немає дітей і немає майна. Я хотів би, щоб вони будували майбутнє своїх дітей тут. А наявність майна змушує його думати, що робити далі. Щоб його не конфіскували потім, не дай Бог. А крім того, щоб купити у Порошенка липецьку фабрику, потрібно отримати добро у Путіна. А Путіну вигідно тримати цю кістку в горлі, — відповів він.

МИХАЙЛО БРОДСЬКИЙ — народний депутат України 3-го скликання. Закінчив інститут ринкових відносин та підприємництва міжнародного центру «Ринок». Очолював комітет з питань промислової політики і підприємництва. Був радником прем’єр-міністра України. У 2007 році стає на чолі партії «Вільних демократів». Власник баскетбольного клубу «Черкаські мавпи», а також президент Української баскетбольної ліги. Академік української Академії оригінальних ідей. Лауреат премії «Людина року» в номінації «Бізнесмен року». Голова редакційної ради «Обозревателя».

Читайте також: У Порошенка зробили заяву щодо долі Кабмінузагрузка...

Читайте також

Коментарі