У Полтаві пожежники відмовили жінку від самогубства

Полтавські пожежники, повертаючись з роботи, побачили жінку, яка намагалась вчинити самогубство, і відмовили її від цього.

4 березня, у Полтаві пожежники врятували жінку від самогубства та підвезли до міста. Про це розповіла прес-секретар ДСНС України в Полтавській області Світлана Рибалко на власній сторінці у Facebook.

dsns-rybalko

За словами Рибалко, вночі бійці аварійно-рятувальної частини повертались з пожежі і побачили на Супрунівському шляхопроводі молоду жінку, яка перелізла через огородження. Хлопці зупинились, поговорили з нею та з’ясували, що, через складний стан, жінка намагалась вчинити самогубство. Пожежники вмовили її перелізти назад та підвели до центру міста.

Жінка не назвала свого ім’я, але подякувала хлопцям за допомогу.

Читайте також: Під вогнем терористів загинув офіцер із Полтави

Рекомендуємо прочитати

Печатающую стволовыми клетками биоручку протестировали на овцах

Специалисты австралийского Центра медицинских исследований Айкенхеда разработали особую «3D-биоручку», печатающую стволовыми клетками, ещё в прошлом году, но лишь сейчас получили возможность протестировать её как следует....

Це може бути цікавим

Украинцы ловят и продают рыбу несмотря на нерест

Сегодня нерест у рыбы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Дипломат назвал реалистичную задачу, чтобы дожать Россию

В контексте возвращения оккупированного Крыма и Донбасса, санкции в отношении России не принесут желаемого результата....