Терорист Безлер відхрестився від «Новоросії»

Терорист Безлер відхрестився від «Новоросії»

Колишній ватажок бойовиків «ДНР» Ігор Безлер, почасти з вини якого був розв’язаний конфлікт на Донбасі, заявив, що є прихильником єдиної України, а також ніколи не підтримував ідеї створення «Новоросії» та «ДНР». Про це Безлер повідомив у соціальній мережі, на сторінці, яку він веде разом зі своєю дружиною Анжелікою Шутенко-Безлер, інформує Цензор.НЕТ.

«На всі звинувачення в «заєдинстві» відповім, що я завжди був і залишаюся прихильником Єдиної Суверенної Федеративної України, але з одним застереженням — без фашистів, без махрового націоналізму», — написав він.

«Будучи максималістом і перфекціоністом, ніколи не підтримував ідею ні «Новоросії», ні тим більше ідею «Бананової республіки», обриси і всі ознаки якої ми бачимо в «ДНР»»,— уточнив Безлер.

Крім цього в своєму повідомленні він також розкритикував ватажка «ДНР» Олександра Захарченка.

«Нехай ці комісії розслідують продаж зброї «оплотом» в Горлівці, за що був роззброєний блокпост «оплоту» в Горлівці. Фігуранти Смердов, Захарченко. Пограбування банків в Горлівці після мого виходу. Фігуранти Захарченко, Тимофєєв. Або ви захочете дізнатися, куди безслідно зникло 40 000 тон вугілля, які я готував щоб Горлівка спокійно пережила зиму 2014-2015. Куди зникло це вугілля? В чиїх кишенях осіли гроші? Г. Кадиров і В. Петрович, чергові вівці з депутатського стада бананової республіки, зібрали комісію і вирішили завести кримінальну справу проти мене. Повеселили. Коли порушите кримінальну справу, передайте рішення своєї комісії алкоголіку Захарченку. Нехай приб’є у своєму ліжку, може вранці не доведеться крапельниці ставити, щоб до тями приходив», — написав Ігор Безлер.

Нагадаємо, навесні 2014 року Ігор Безлер встановив контроль над Горлівкою, однак восени 2014 роки після конфлікту з ватажком «ДНР» Олександром Захарченком був відкликаний з Донбасу і тепер проживає в Криму.

Читайте також: У «ДНР» зібралися на Олімпіаду та чемпіонати світу — «документи»загрузка...

Читайте також