Мер Ніцци здійснить «дружній візит» до окупованої Ялти

Мер Ніцци здійснить «дружній візит» до окупованої Ялти

У мерії французької Ніцци повідомили, що голова міста Крістіан Естрозі планує у другій половині травня «дружній візит в Ялту».

Про це повідомляють Крим.Реалії.

У прес-службі мерії пояснили підписання меморандуму про продовження співпраці і побратимства з окупованою Ялтою тривалою історією відносин між містами та необхідністю «підтримки внесення кандидатури зимової столиці – Ніцци – в число всесвітньої спадщини ЮНЕСКО».

 — Це означає, що Ніцца порівнюється з іншими зимовими туристичними курортами. Зокрема з Ялтою, яка має географічні риси (клімат, рослинність, широта, пейзажі, ідентичні рельєфи) з Ніццою. І Ялта, і Ніцца завжди приваблювали ідентичних людей – аристократів і вищі верстви суспільства, а саму Ялту іноді називають «російською Ніццою, – йдеться в повідомленні.

В офіційній відповіді мерії Ніцци, на відміну від повідомлення на сайті мерії про зустріч керівників міст, де згадується «приєднання Криму до Росії», Ялта не згадується як частина російської або української території, а просто як «місто-побратим Ніцци з 1960 року».

Читайте також: Україні має подати в суд на учасників Будапештського меморандуму, — російський опозиціонерзагрузка...

Читайте також