Мер Києва готовий наводити порядок кулаками

Мер Києва готовий наводити порядок кулаками

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що заради реформ готовий використовувати свої боксерські навички на політичному ринзі.

Про це Кличко повідомив в інтерв’ю Укрінформу.

Після того, як Кличко розповів, що може достукатися і до Меркель, і до Порошенка, журналіст поцікавилась, чи не виникає нього бажання «достукатися» до когось в прямому сенсі.

За багато років занять спортом я не використовував своїх професійних навичок поза рингом. Але попереджаю: якщо людина не сприймає нормальної мови, аргументів, переконання, я буду використовувати всі засоби, якими володію, щоб навести порядок в столиці, країні і нарешті запустити реформи, — пригрозив знаменитий боксер, який став мером.

Бо від успіху країни у впровадженні реформ залежить її майбутнє — чи буде Україна існувати як держава, чи ні. Це не високі слова. Я тільки що повернувся з Заходу, де звучать такі речі: «Ви знову повторюєте ті ж самі помилки, які були після помаранчевої революції. Не робіть цього!» І може статися так, що наші партнери, наші друзі, які підтримують Україну, її розвиток в демократичному європейському напрямку, махнуть рукою і скажуть: «З ними немає сенсу працювати, вони між собою не можуть розібратися!» Це була б найганебніша ситуація, і я докладаю всіх зусиль, щоб її уникнути, — заявив Кличко.

Читайте також: Кличко: Купуючи нерухомість, треба перевіряти законність будівництвазагрузка...

Читайте також

Коментарі