В кінці минулого року був запит суспільства на Саакашвілі - експерт

Політичний експерт Сергій Гайдай, який встиг попрацювати з такими проектами як "Наша Україна" і "Народний Фронт" заявив про те, що в кінці минулого року був хороший запит в суспільстві на таку кандидатуру як Михайло Саакашвілі, однак він вчасно не пішов від Порошенка.

Про це політтехнолог розповів в інтерв'ю ЛІГА.net.

Гайдай каже про те, що губернатор Одеської області упустив ідеальний момент стати по-справжньому самостійним гравцем в українській політиці.

"У наприкінці 2015 року в суспільстві був найбільший запит на Саакашвілі, тому що це політик, здатний сміливо говорити, не пов'язаний з олігархічними колами, які проникли в усі партії, що існували до 2014 року. І до того ж не має бізнесу в Україні, а замість того має позитивний бекграунд - він реально демонтував злочинну державну систему в Грузії ", - заявив експерт.

Політолог також заявив, що Саакашвілі повинен був піти з посади, заявити про те, що президент і його оточення - головні корупціонери. А тепер він затримався в президентській команді, і тепер його рейтинг може знижуватися.

Поки Саакашвілі губернатор Одеси - він залишається проектом Президента Петра Порошенка. Не можна бути частиною системи і одночасно її демонтувати. Це грає на руку президенту Порошенко і його оточенню, які можуть говорити про те, що в країні демократія, раз іде така серйозна дискусія.

"Мені, як політтехнолога, здається, що поки Саакашвілі діє в напрямку зміни системи недостатньо ефективно. Каже напівправду і тільки те, що хочуть чути люди, залишає президента недоторканною персоною в своїй критиці, і втрачає час", - констатує Гайдай.

Читайте також: Свести к нулю. Россия и Украина все дальше отдаляются друг от друга

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые: искусственный подсластитель оказался мощным пестицидом

Искусственный подсластитель эритритол, широко применяющийся сегодня в производстве газированных напитков, оказался мощным пестицидом и "контрацептивом" для мушек-дрозофил и других насекомых, говорится в статье, опубликованной в Journal of Applied Entomology....