В кінці минулого року був запит суспільства на Саакашвілі — експерт

В кінці минулого року був запит суспільства на Саакашвілі — експерт

Політичний експерт Сергій Гайдай, який встиг попрацювати з такими проектами як «Наша Україна» і «Народний Фронт» заявив про те, що в кінці минулого року був хороший запит в суспільстві на таку кандидатуру як Михайло Саакашвілі, однак він вчасно не пішов від Порошенка.

Про це політтехнолог розповів в інтерв’ю ЛІГА.net.

Гайдай каже про те, що губернатор Одеської області упустив ідеальний момент стати по-справжньому самостійним гравцем в українській політиці.

«У наприкінці 2015 року в суспільстві був найбільший запит на Саакашвілі, тому що це політик, здатний сміливо говорити, не пов’язаний з олігархічними колами, які проникли в усі партії, що існували до 2014 року. І до того ж не має бізнесу в Україні, а замість того має позитивний бекграунд — він реально демонтував злочинну державну систему в Грузії «, — заявив експерт.

Політолог також заявив, що Саакашвілі повинен був піти з посади, заявити про те, що президент і його оточення — головні корупціонери. А тепер він затримався в президентській команді, і тепер його рейтинг може знижуватися.

Поки Саакашвілі губернатор Одеси — він залишається проектом Президента Петра Порошенка. Не можна бути частиною системи і одночасно її демонтувати. Це грає на руку президенту Порошенко і його оточенню, які можуть говорити про те, що в країні демократія, раз іде така серйозна дискусія.

«Мені, як політтехнолога, здається, що поки Саакашвілі діє в напрямку зміни системи недостатньо ефективно. Каже напівправду і тільки те, що хочуть чути люди, залишає президента недоторканною персоною в своїй критиці, і втрачає час«, — констатує Гайдай.

Читайте також: Свести к нулю. Россия и Украина все дальше отдаляются друг от другазагрузка...

Читайте також

Коментарі