У Слов'янську відремонтовано дитячий садок для дітей, хворих на туберкульоз

2 березня у м. Слов’янськ відбулося урочисте відкриття дитячого садку N°6  для дітей, хворих на туберкульоз, який було відремонтовано за підтримки Агентства ООН у справах біженців. Проект загальною вартістю 395 тис. гривень дозволив забезпечити роботу дитячої установи протягом зимового періоду для місцевих дітей та дітей-переселенців.

Цей садок є єдиним закладом не тільки у місті Слов’янськ, а у всьому Слов’янському районі, який приймає дітей, хворих на туберкульоз. У червні 2014 року під час загострення конфлікту у місті дитяча установа зазнала значних пошкоджень – було повністю виведено з ладу систему опалення, багаточисленні пориви труб та відсутність ізоляції призвели до значної втрати тепла.

«Ми дуже раді бути тут сьогодні. Без допомоги Агентства ООН у справах біженців цей дитячий садок довелося б зачинити зимою. Зараз майже 100 місцевих дітей та дітей-переселенців можуть радісно грати у теплому приміщенні», - сказав Аслак Сулумсмуен, Голова харківського офісу  Агентства ООН у справах біженців.

«Діти - це наше майбутнє, про яке ми повинні піклуватися вже сьогодні. Саме тому надзвичайно важливо об’єднувати зусилля, щоб створювати якомога кращі умови для дітей. Ми вдячні представникам міжнародних організацій, які у цей складний час знаходять можливість допомагати нашому місту», - зазначив мер м. Слов’янськ, пан Вадим Лях.

Наразі садок відвідують 93 дитини з латентною формою туберкульозу, серед них є діти з багатодітних сімей, сироти, переселенці. Переважно це діти з послабленим імунітетом, які потребують підтримання достатньо теплої температури у приміщенні. Завдяки проведенню ремонтних робіт було повністю відновлено систему опалення, що дозволило приймати дітей не лише у теплу пору року, а й протягом холодної осені та зими. Варто зазначити, що основні ремонтні роботи було завершено ще у січні.

«Проведені ремонтні роботи допомогли зберегти не лише приміщення дитячого садку, але й наш дружній колектив, який переживає за кожну дитину як за свою», - поділилася Завідуюча дитячого садку пані Олена Мінаєва.

Проект було профінансовано Агентством ООН у справах біженців у співпраці з Відділом освіти Слов’янської міської ради. Це один з проектів Агентства ООН у справах біженців, що направлений на покращення співіснування переселенців та приймаючих спільнот. Загалом у північній частині Донецької області Агентство здійснило 4 таких проекти на загальну суму понад мільйон гривень.

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

Росія триматиметься за Донбас до останнього

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука переконує, що зустріч "сірого кардинала Кремля" Владислава Суркова та спецпредставника СШ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В центре Киева расцвел каштан

В Киеве на улице Пушкинской расцвел розовый каштан....