У Слов'янську відремонтовано дитячий садок для дітей, хворих на туберкульоз

2 березня у м. Слов’янськ відбулося урочисте відкриття дитячого садку N°6  для дітей, хворих на туберкульоз, який було відремонтовано за підтримки Агентства ООН у справах біженців. Проект загальною вартістю 395 тис. гривень дозволив забезпечити роботу дитячої установи протягом зимового періоду для місцевих дітей та дітей-переселенців.

Цей садок є єдиним закладом не тільки у місті Слов’янськ, а у всьому Слов’янському районі, який приймає дітей, хворих на туберкульоз. У червні 2014 року під час загострення конфлікту у місті дитяча установа зазнала значних пошкоджень – було повністю виведено з ладу систему опалення, багаточисленні пориви труб та відсутність ізоляції призвели до значної втрати тепла.

«Ми дуже раді бути тут сьогодні. Без допомоги Агентства ООН у справах біженців цей дитячий садок довелося б зачинити зимою. Зараз майже 100 місцевих дітей та дітей-переселенців можуть радісно грати у теплому приміщенні», - сказав Аслак Сулумсмуен, Голова харківського офісу  Агентства ООН у справах біженців.

«Діти - це наше майбутнє, про яке ми повинні піклуватися вже сьогодні. Саме тому надзвичайно важливо об’єднувати зусилля, щоб створювати якомога кращі умови для дітей. Ми вдячні представникам міжнародних організацій, які у цей складний час знаходять можливість допомагати нашому місту», - зазначив мер м. Слов’янськ, пан Вадим Лях.

Наразі садок відвідують 93 дитини з латентною формою туберкульозу, серед них є діти з багатодітних сімей, сироти, переселенці. Переважно це діти з послабленим імунітетом, які потребують підтримання достатньо теплої температури у приміщенні. Завдяки проведенню ремонтних робіт було повністю відновлено систему опалення, що дозволило приймати дітей не лише у теплу пору року, а й протягом холодної осені та зими. Варто зазначити, що основні ремонтні роботи було завершено ще у січні.

«Проведені ремонтні роботи допомогли зберегти не лише приміщення дитячого садку, але й наш дружній колектив, який переживає за кожну дитину як за свою», - поділилася Завідуюча дитячого садку пані Олена Мінаєва.

Проект було профінансовано Агентством ООН у справах біженців у співпраці з Відділом освіти Слов’янської міської ради. Це один з проектів Агентства ООН у справах біженців, що направлений на покращення співіснування переселенців та приймаючих спільнот. Загалом у північній частині Донецької області Агентство здійснило 4 таких проекти на загальну суму понад мільйон гривень.

Рекомендуємо прочитати

ВСУ обезвредили группу вражеских разведчиков

Украинские служащие в зоне АТО обезвредили диверсионно-разведывательную группу боевиков....

Це може бути цікавим

Стало известно о состоянии Сыроид после госпитализации

По состоянию на утро воскресенья, 25 июня, самочувствие вице-спикера Верховной Рады Украины Оксаны Сыроид после прекращения голодовки является удовлетворительным....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Дизайнеры создали футболку, которая увеличивает грудь

Популярный японский бренд ekoD Works разработал футболку с особым принтом, который визуально увеличивает грудь....