У Києві магазин заборонив вхід покупцям з дітьми 

У Києві магазин заборонив вхід покупцям з дітьми 

З дитиною вхід заборонено! Один зі столичних магазинів вивісив оголошення, в якому просить залишати малюків на вулиці, поруч з велосипедами і самокатами.

Мабуть, здалося подумала киянка Марія, коли побачила оголошення, в якому адміністрація магазину просила залишати дітей на вулиці.

«Саме формулювання мене обурює. Я розумію, що там можуть бути якісь скляні таблички або щось, що для дитини небезпечно, він може розбити, але можна написати, що тримайте дітей на руках, обережно», — обурена Марія Денищенко, жителька Києва.

Лілія живе поруч з магазином. Зізнається, таке оголошення назавжди відбило бажання купувати там що-небудь.

«Чому я свою дитину должа залишати десь на вулиці? Може, її мотузкою якийсь прив’язати?», — Каже Лілія Рожко, мешканка Києва.

Магазин продає приналежності для манікюру. Журналістів тут не чекали, пояснити оголошення — не можуть. Дзвонять керівництву.

«Директор сказав — через те, що приходять мами з дітьми, і за ними не дивляться, — вони нам б’ють вітрини», — виправдовується співробітниця магазину, пояснюючи, що хочуть, щоб батьки стежили за своїми дітьми і реагували на зауваження, які їм роблять. І пообіцяли виправити дивне оголошення.

Тим часом, дітям часто не раді в магазинах і ресторанах. Тетяна Комлик знає про цей факт із власного досвіду.

«Ми заходимо з дитиною в аптеку і у фармацевта істерика: а! Ви з дитиною, він нам все розіб’є! Заходимо в супермаркет — і за нами слідом починає ходити охоронець. Один наv дорікнув що ми ходимо сюди з дитиною, щоб вона крала цукерки» , — говорить жінка.

Таке ставлення до малюків — грубе порушення прав дитини, говорить юрист Анатолій Шестаков. «Чітко зазначена заборона позбавляти дитину можливості перебувати разом зі своїми батьками можливий тільки за рішенням суду», — стверджує він.

На керівництво подібних закладів юрист радить скаржитися в місцеві адміністрації і в суд. І більше ніколи не користуватися послугами тих, кому заважають діти.

Джерело: Сегодня.uaзагрузка...

Читайте також