На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу на більшій частині країни можливий дощ, інколи зі снігом, у неділю буде суха погода. У західних, північних областях і в Карпатах протягом всіх вихідних опадів не передбачається. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме -3…+9 градусів, удень +3…+16. Вітер змінних, переважно південних, північних, східних, південно-східних, південно-західних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно суха погода. Вночі від -1 до +2 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +3…+11. Вітер південних, західних, південно-західних, південно-східних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода. Вночі від 0 до +5 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +7…+13. Вітер західний, південний, північний, південно-східний, південно-західний, північно-західний і північно-східний, 1-5 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями. На півострові в суботу висока ймовірність дощу. У неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі в межах +4…+9 градусів, удень – до +8…+16. Вітер південних, південно-східних, південно-західних, північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні йтиме дощ, у неділю опадів не передбачається. Температура вночі 0…+6 градусів. Денна температура повітря становитиме +7…+14 градусів. Вітер західних, північних, південних, південно-західних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно суха погода. Температура повітря вночі до -3…+5 градусів, удень +5…+13. Вітер східний, південний, південно-східний та південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде суха погода, у неділю ввечері можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі від 0 до +5, удень – від +8 до +9 градусів. Вітер східний, південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дощ зі снігом, у неділю буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2…+4 градуси, вдень +5…+13. Вітер західний, південний, північний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі