Ляшко назвав умови, за яких піде в нову коаліцію

Ляшко назвав умови, за яких піде в нову коаліцію

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко просить Арсенія Яценюка добровільно піти з посади, а Петра Порошенка взяти ініціативу щодо формування нової коаліції і уряду. Про це Ляшко написав у Фейсбук

– Зважаючи на відсутність підтримки з боку фракції БПП, що унеможливлює подальшу роботу, звертаюся до прем’єра Яценюка добровільно подати у відставку, — написав Ляшко.

Він пропонує Порошенку «взяти на себе публічну ініціативу і сформувати нову коаліцію та уряд».

Кандидатури Яресько, Клімкіна чи Бальцеровича не пропонувати, бо, на моє переконання, прем’єр-міністр без підтримки в парламенті приречений на поразку і не здатний провести жодної реформи. Спершу програма дій нового уряду — після цього обговорення кандидатур міністрів, — вважає Ляшко.

Лідер парламентської фракції заявив, що Радикальна партія піде в нову коаліцію чи уряд «лише за умови врахування наших політичних і економічних вимог, про які Порошенку відомо». 

Серед політичних — відмова від особливого статусу для Донбасу, заборона на продаж земель сільгосппризначення, непідвищення пенсійного віку, скасування оподаткування пенсій. Економічні вимоги — проведення нової економічної політики, зокрема, формування промислової політики, радикальне зниження податків, радикальна зміна грошово-кредитної політики, повернення пільгово режиму оподаткування фермерів, — повідомив парламентар.загрузка...

Читайте також

Коментарі