КПІ увійшов до 15 найбільш інноваційних вишів світу

КПІ увійшов до 15 найбільш інноваційних вишів світу

Національний технічний університет «КПІ» зайняв  9 позицію в  світовому рейтингу вищих навчальних закладів The Times Higher Education World University Rankings.

Про це повідомляє портал «Высшее образование».

Вузи-переможці розділили на 4 групи за рівнем реальної співпраці з промисловістю.

  1. Resources from Industry — число джерел доходів від промисловості — лідирує Університет Людвіга Максиміліана в Мюнхені.
  2. Industry collaboration — співвідношення числа публікацій, написаних у співавторстві з представниками промислових організацій і числа публікацій, які такого співавторства не мають — лідирує китайський Південно-Західний Нафтовий Університет.
  3. Patent citations — співвідношення числа публікацій, які згадуються в патентах, і числа публікацій, які в них не згадуються — лідирує американський Дослідницький Інститут Скріппса.
  4. Industry contribution — частка доходів від промисловості в загальному обсязі доходів університету — лідирує російський Сибірський державний університет геосистем і технологій. Тут же на 9-й позиції знаходиться Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Всі університети, що брали участь в оцінюванні, мають не менше 1000 наукових публікацій в галузях природничих наук, технології, інжинирінгу, медицини та математики за період 2009-2013рр.загрузка...

Читайте також

Коментарі