Главу Нацполіції Вінниччини перевірять на сепаратизм через фото з Валуєвим

Главу Нацполіції Вінниччини перевірять на сепаратизм через фото з Валуєвим

Керівництво Нацполіції України проводить службове розслідування щодо глави ГУ Нацполіції у Вінницькій області Антона Шевцова, якого підозрюють у сепаратизмі.

Як заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, перевірку також проведе СБУ.

«Я думаю, що перевірка буде абсолютно відкритою. Коли вони (СБУ) перевірятимуть, і ми — під час нашого службового розслідування — всі матеріали будуть відкритими«, — сказала вона.

Глава Нацполіції України висловила надію, що найближчим часом громадськість отримає офіційну відповідь щодо цього інциденту.

Вона також нагадала, що переатестація до Вінниці поки що не дійшла — переатестацію пройшли тільки п’ять областей «і зараз закінчуємо в Одесі, в Миколаївській області».

Також Деканоїдзе заявила, що Національній поліції бракує кадрів.

«Кадровий голод є. Тому що є дві сторони медалі. Перша сторона — це коли ми вимагаємо дуже високих професійних стандартів, вимагаємо, щоб вони були чесними, тому що корупція в правоохоронній системі — це реально велика проблема. Ми говоримо, що вони повинні бути професіоналами, але в той же час ми повинні подивитися на їхні зарплати», — підкреслила глава Нацполіції.

Наприкінці лютого користувачі соцмереж розшукали і виклали спільну фотографію Шевцова з російським боксером і депутатом Миколою Валуєвим, фото на тлі будівлі з російським прапором, а також фотографії його сина на тлі російської окупаційної техніки в Криму.

Після цього начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області заявив, що готовий пройти тест на поліграфі для того, щоб зняти звинувачення проти нього і його сім’ї в сепаратизмі.

Читайте також: КОДА зібралась відродити будівництво Великої кільцевої дорогизагрузка...

Читайте також

Коментарі