Британська компанія дає жінкам в період менструацій вихідні

Компанія Coexist з Брістоля вирішила офіційно надавати своїм співробітницям відгули під час менструації для того, щоб зробити їх умови праці більш комфортними, а роботу - ефективною.

Повідомляє makeout.

Бекс Бекстер, одна з керівниць Coexist, прокоментувала своє революційне рішення.

«Як директорка з персоналу я часто бачу, що жінки страждають під час місячних - вони буквально згинаються навпіл від болю. Їм соромно звернутися до лікаря за бюлетенем, і вони просто тихо сидять на робочому місці, сподіваючись, що ніхто не помітить того, що з ними відбувається ». 40-річна Бакстер, сама важко переносить місячні, вважає, що всім роботодавцям необхідно вжити заходів проти «табу на менструацію»: «Багато компаній, в яких більшість співробітників - чоловіки, практикують подовжений робочий день, але це помилкове уявлення про продуктивність. Перерви в роботі не заважають нормальному робочому процесу. Ми не хочемо відпочивати довше, а хочемо бути ефективніше, надаючи жінкам можливість працювати відповідно до їх циклом », - заявила вона.

Ініціативу керівництва однаково добре сприйняли співробітники обох статей - в компанії працюють 24 жінки і 7 чоловіків.

За даними Національної служби охорони здоров'я Великобританії, 14% жінок періодично виявляються нездатними працювати через менструальних болів. Інше опитування показав, що одна з десяти жінок фізично не може встати з ліжка під час місячних, а 40% не можуть сконцентруватися на роботі.

В Індонезії працюючі жінки мають право на дводенний неоплачувану відпустку під час місячних з 1948 року, а в Японії роботодавці зобов'язані відпускати співробітниць додому, якщо вони відчувають біль. У 2013 році на розгляд до Держдуми Росії внесли законопроект про надання жінкам додаткових вихідних у зв'язку з менструацією, але він був відхилений.

На сьогоднішній день Nike є єдиною міжнародною компанією, в якій право співробітниць на відгул в дні місячних записано в зведенні корпоративних правил.

Читайте також: Військова прокуратура судить бійця за те, що брав у полон росіян

Рекомендуємо прочитати

Іноземні інвестори можуть отримати посвідку на проживання в Україні

Петро Порошенко підписав документ, який дозволяє іноземним інвесторам претендувати на громадянство України....

Це може бути цікавим

У столиці запускають низку проектів по захисту дітей-сиріт

Геннадій Кірія, заступник Голови Київської міської «Батьківщини Молодої», разом з молодими батьківщинівцями, 26 червня, відвідали Святошинський дитячий будинок-ін....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые установили возраст упавшего в Голландии метеорита

В Нидерландах ученые из Музея естествознания Лейдена установили возраст метеорита, который шесть месяцев тому назад упал в провинции Северная Голландия....