У Дніпропетровську протестували проти спроб уряду знищити космічну галузь

У Дніпропетровську протестували проти спроб уряду знищити космічну галузь

Вчора в Дніпропетровську пройшла багатотисячна акція проти звільнення керівника Конструкторського бюро «Південне» Олександра Дегтярьова, в ході якої піднімались питання існування космічної галузі в Україні. Про це повідомив активіст «Соціального руху» та голова незалежної профспілки «Захист праці» Олег Верник.  

«Соціальна акція протесту працівників КБ «Південне», яка відбулася 1 березня і яка вивела на вулиці і площі Дніпропетровська більше 5000 працівників підприємства, явно затьмарила собою всілякі «номерні майдани» і тому подібне. Акція відрізнялася чітко вираженим антиурядовим забарвленням. Практично всі учасники мітингу відзначали в своїх виступах, що мова йде не просто про звільнення окремого успішного директора державного підприємства, а про чітке виконання урядом Яценюка «зовнішнього» замовлення на знищення ракетно-космічної галузі України», — зазначає профспілковець.

«Засобам масової інформації України не вдалося замовчати ні саме проведення соціальної акції, ні її масштаб. Не тільки я, але і багато експертів сходяться на думці, що саме Дніпропетровщина обрана урядом Яценюка як першочерговий плацдарму для реалізації своїх хижацьких планів удушення ще живих, тобто успішно працюють на Україну державних підприємств», — підкреслив він.

Читайте також: Південмаш має отримувати дотації — активістзагрузка...

Читайте також