Сакварелідзе розповів про «внутрішній Майдан» всередині ГПУ

Сакварелідзе розповів про «внутрішній Майдан» всередині ГПУ

Справа «діамантових» прокурорів стала «внутрішнім Майданом» в системі Генпрокуратури.

Про це в інтерв’ю «Українській правді» заявив заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

«120 працівників, включаючи СБУ і наших працівників, одночасно працювало у цій справі…120 осіб оперів, слідчих, спецпідрозділ «Альфа» і так далі працювали так, що не було ні грама витоку інформації. Цим операція і була унікальна», — заявив Сакварелідзе.

Він розповів, що справа почалося зі звернення до нього депутата «Народного фронту» В’ячеслава Костянтиновського, який розповів йому про «наїзд» прокуратур на піскове підприємство.

«Це звичайний рекет з боку прокуратури… Мені надсилають відео. Я з цим відео пішов до першого заступника генпрокурора і показав. Я кажу: «Ось, я цю людину знаю, ось така ситуація». Він каже: «Та він бандит!». «Якщо він бандит, то людину треба посадити за бандитизм. Давайте розберемося в нашій частині: що наш слідчий робить з людьми у балаклавах на якомусь підприємстві?», — обурився заступник генпрокурора.

За словами Сакварелідзе, він звернувся за допомогою до голови СБУ Василя Грицака, і той прислав на цю справу Віктора Трепака.

«Президент був у курсі… Шокін тоді був в Америці, його оперували. Я кажу, що потрібні надійні люди. Він (Грицак – ред.) мені прислав Віктора Трепака і його хлопців», — розповів він.

За його словами, «до цього в прокуратурі не було такого прецеденту».

 загрузка...

Читайте також

Коментарі