Путін вже досяг своєї мети в Україні, — російський політик

Путін вже досяг своєї мети в Україні, — російський політик

Президент Росії Володимир Путін повністю задоволений тою байдужістю, яка охопила Україну. Таку думку в інтерв’ю «Апостроф» висловив російський опозиційний політик, лідер партії «Західний вибір» Костянтин Боровий.

«Мені здається, проблема в тому, що всі хочуть бути владою і ведуть себе вже як влада. Але дуже обережно і виважено. Це дивна поведінка,» — розповів він.

Однак, на думку політика, аби щось змінити потрібні якісь радикальні заходи. І саме відсутність радикальних змін, вважає Боровий, є головним фактором успіху російської політики, спрямованої на Україну.

«Для Путіна — це точка нестабільності. І це може його влаштовувати. Немає необхідності відновлювати якісь військові дії. Але з іншого боку йому, звичайно, не вистачає подій і агресивності. «Оборонну психологію» потрібно постійно підтримувати, щоб народ там хвилювався, щоб бачив, що війна з «фашистами» ведеться», — підкреслив Боровий.

Він додав, що це дуже відчувається питанні Криму, оскільки політики фактично зняли блокаду півострова, керуючись комерційними інтересами.загрузка...

Читайте також

Коментарі