Чому Грузія — так, а Україна — зайдіть пізніше

Чому Грузія — так, а Україна — зайдіть пізніше

З приводу відкладеної заявки про безвізовий режим для України висловився на своїй сторінці в Facebook військовий кореспондент телеканалу 1+1 Андрій Цаплієнко.

 Чому Грузія — так, а Україна — зайдіть пізніше. Спочатку нам говорили: «Проголосуйте за безвізові закони». Проголосували. Після законів подумали і сказали: «Ні, законів мало, давайте ще й електронні декларації».

З деклараціями в загальних рисах розібралися, і з’явилася ще одна вимога: «Давайте почекаємо до референдуму про асоціацію в Голландії». Чекаємо.

Я особисто дуже чекаю. Ось в числі перших я отримав біометричний паспорт і чекаю режиму без віз. Розумію, що чекати буду довго, навіть якщо з’ясується, що жителі Голландії люблять Україну сильніше, ніж дочку Путіна разом з мільярдами, вкраденими у росіян і відправленими в західноєвропейські банки.

Скасування віз — це якась, висловлюючись мовою героя детективного серіалу, «дурилка картонна», морквина для осла, що біжить.

Дистанція між українським паспортом та європрикордонником не скоротилась. Чому? На мій погляд, відповідь проста й очевидна. Країні, в якій йде війна, візи ні за що не скасують.

Ті, хто мріє про скасування віз — та подивіться правді в очі. Не захочуть європейці, щоб з’явився ризик безвізового в’їзду в мирні країни «денерів» з українськими паспортами, усіляких ненадійних хлопців, які звикли вирішувати питання зі зброєю в руках. Тисяча кілометрів неконтрольованого кордону з Росією теж ніяк не сприяє позитивному рішенню європейців щодо скасування віз.

Загалом, треба взяти під контроль кордон, а для цього треба війну виграти — такий на сьогодні алгоритм безвізової програми. Хоч одна людина повірить, що це станеться в 2016 році?

Читайте також: Безвізовому завадили не е-декларації, а олігархічний капіталізмзагрузка...

Читайте також

Коментарі