Яценюка і Порошенка вимагають допитати

Яценюка і Порошенка вимагають допитати

Екс-мер Слов’янська Неля Штепа зажадала на підготовчому засіданні Червонозаводського райсуду Харкова допитати ряд офіційних осіб, починаючи з Президента Петра Порошенка.

Як розповіли в суді, «в зв’язку з тим, що справа буде розглядатися заново через заміну ряду суддів, Штепа подала клопотання про допит понад сорок свідків, включаючи Президента України Петра Порошенка, Прем’єра Арсенія Яценюка, екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, екс -губернатора Донецької області Сергія Таруту і нардепа Сергія Пашинського».

За словами Штепи, ці особи можуть засвідчити, що вона, зокрема, «була в полоні у бойовиків, а також доповідала центральній владі про ситуацію в Слов’янську і про захоплення райвідділу міліції».

Суд задовольнив клопотання частково. Перше засідання суду по суті справи відбудеться 3 березня.

У суді розповіли, що в перерві, коли суд пішов на нараду, а в залі залишилися тільки конвоїри, Штепа тихо заспівала «Пісню про мене» Алли Пугачової ( «Ви не вірте, що живу я як в раю …»), а потім українську «Чорнобривці».

Раніше повідомлялося, що справа екс-мера Слов’янська Нелі Штепи буде заслухано Червонозаводським райсудом Харкова заново.загрузка...

Читайте також

Коментарі