В НКРЭКУ знову заговорили про значне підвищення цін на газ та центральне...

В НКРЭКУ знову заговорили про значне підвищення цін на газ та центральне опалення

Голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк прогнозує збільшення тарифу на «соціальний газ» для населення на 1900 грн — до 5500 грн за 1 тис. куб. м (з урахуванням ПДВ) з 1 квітня. Про це він заявив сьогодні в ході «Українського енергетичного форуму, організованого Інститутом Адама Сміта, передає РБК-Україна.

«Відповідно до підписаного в минулому році меморандуму з МВФ потрібно переглянути ціну до 1 квітня. Досягти 75% імпортного паритету для населення і теплокомуненерго… з 1 квітня, я думаю, що верхня ціна трохи впаде — відсотків до 10, а нижня («соціальна») — зросте до 5500 грн (з ПДВ)», — сказав Вовк.

Глава НКРЭКУ зазначив, що згідно із законом про ринок газу, рішення про підвищення ціни «соціального газу для населення, а також ціни газу для теплокомуненерго буде приймати Кабмін.

Разом з цим, за оцінкою глави НКРЭКУ, після підвищення вартості гази для ТКЕ, тарифи на центральне опалення для населення можуть зрости приблизно на 80% і будуть діяти з наступного опалювального сезону.

Читайте також: Кличко обіцяє не погодить підвищення тарифів для киянзагрузка...

Читайте також

Коментарі