Статус агресора не завадив: Україна поставила РФ турбіни для військових кораблів і...

Статус агресора не завадив: Україна поставила РФ турбіни для військових кораблів і комплектуючі для літаків

Про це йдеться в аналітичних матеріалах Стокгольмського міжнародного інституту дослідження миру (SIPRI).

Згідно з інформацією організації, в 2015 році була виконана поставка двох газових турбін DS-71 і двох DT-59 виробництва підприємства «Зоря-Машпроект» для багатоцільового сторожового корабля дальньої морської зони ВМФ Росії «Адмірал Григорович». За інформацією SIPRI, всього у 2015 році було замовлено по 6 турбін кожного типу.

Крім того, в 2015 році Україна продовжила поставки комплектуючих для транспортних літаків Ан-148, які почалися ще в 2013 році.

Раніше інформація про те, що українське держпідприємство «Антонов» співпрацює в цьому проекті з російським підприємством «Воронезьке літакобудівне товариство», з’явилася від Міноборони Росії і пізніше була підтверджена представниками оборонного концерну «Укроборонпром», до складу якого входить «Антонов».

УНІАН звернувся із запитом до «Укроборонпром» для отримання коментарів з даної інформації.

Також в матеріалах організації повідомляється, що українське транспортне судно «Григорій Агафонов», раніше належало Українському Дунайському пароплавству, було викуплено Росією через монгольську компанію і на даний момент під назвою «Казань-60″ використовується Міноборони РФ для поставок озброєння до Сирії.

За даними SIPRI, Україна минулого року експортувала до Росії товарів військового призначення на 72 млн дол. Загальний експорт України зброї в різні країни в минулому році склав 323 млн дол., що в два рази менше, ніж у 2014 році.загрузка...

Читайте також

Коментарі