Політик розповів, коли Путін виведе війська з Донбасу

Політик розповів, коли Путін виведе війська з Донбасу

Штанмайєр за ідею провести вибори до липня 2016 має отримати звання ‘Казкар Року’.

Чому? Пояснюю:

1. МАЮТЬ БУТИ СВОРЕНІ ПЕВН УМОВИ — стандарти ОБСЄ (згідно МІнська). І має бути узгоджено тези закону про вибори на ОТЛДО. Це можливо ЛИШЕ після 18 вересня, коли в Московії бояр вибирають. До цього дня Ґуйтін буде сміливим, нахабним і рішучим — особливо ближче до виборів.

2. НЕ СКЛАДАЄТЬСЯ АЛГЕБРА НАВІТЬ В УМОВАХ ДИВА: до липня — значить в останню неділю червня — 25.06. Отже, виборчий процес має початися десь за 3 місяці — кінець березня. Останній придатний для цього день голосування — п’ятниця 18 березня. чим буде займатися ВР в найближчі тижні, а особливо в тиждень з 15 по 18 березня? Датати коаліцію і уряд і точно не пр ймати роз’єднуючий закон, який не узгоджений і не написаний….

3. КОЛИ МОЖИВІ ВИБОРИ? Давайте рахувати: Путін отримує продовження санкцій у червні і в істериці, відволікаючи увагу від голода і поразки напередодні виборів у Думу кладе свій золотий бандитський фонд на Донбасі. Після виборів починає відповзати (і в умовах перемоги, і в умовах поразки). А там і виведення військ, і здача колоборантів, і вибори…. Кінець березня 2017. І це ще оптимістичний для Штаниайєра сценарій….

Але звання Казказ Року можна давати вже зараз)))))

автор: Олександр Бригинецьзагрузка...

Читайте також

Коментарі