«Київзеленбуд» за три роки завдав шкоди на 22 млн грн - перевірка

Фінансові порушення КО «Київзеленбуд» за три роки діяльності склали 21 млн 590 тис грн. Такі результати показала перевірка фінансово-господарської діяльності «Київзеленбуду» за період з жовтня 2012 по жовтень 2015 рр., яку провела Державна фінансова інспекція в місті Києві.

Лише через півтора роки після того, як було надіслане відповідне депутатське звернення до Державної фінансової інспекції Києва щодо проведення перевірки діяльності КО «Київзеленбуд», нарешті прийшла відповідь. За три роки роботи комунального підприємства бюджету країни і міста завдано шкоди на 21 млн 590 тис грн.

Зокрема, в результаті перевірок КО «Київзеленбуд» та його структурного підрозділу міського декоративного розсадника «Теремки» встановлено такі порушення при використанні бюджетних коштів, як завищення вартості та обсягів робіт підрядними організаціями. Також у 2015 році, порушивши Бюджетний кодекс, КО «Київзеленбуд» використало кошти не за цільовим призначенням.

Крім того, є ще низка фінансових порушень, які встановила Держфінінспекція Києва, з якими можна ознайомитись зі скан-копії документа.

«Корупційні схеми, непрозоре використання бюджетних коштів щороку наносять мільйонні збитки державі і місту. При цьому нам довелося півтора року чекати відповіді про перевірку діяльності лише одного комунального об’єднання Києва. А їх в столиці сотні. При цьому кияни абсолютно не знають, як і куди розподіляються їхні ж кошти. Це ще раз підтверджує необхідність скорочення кількості комунальних підприємств та повної публічності, прозорості та підзвітності діяльності КП київській громаді», - наголосив Юрій Вахель, депутат Київради.

У відповіді на звернення йдеться також про те, що «Матеріали ревізії КО «Київзеленбуд» направлено до Головного управління Національної поліції у Києві для розгляду та прийняття відповідного рішення».

Нагадаємо, що відкриті конкурси, вільні від політичного впливу незалежні члени наглядових рад, публічна звітність, незалежні аудити, глибоке розкриття інформації про керівництво та діяльність компаній стали обов’язковими для комунальних підприємств. 18 лютого Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №3062 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної і комунальної власності».

Рекомендуємо прочитати

В Запорожье презентовали первый украинский вертолет

Первый украинский вертолет представили в Запорожье, в субботу, 19 августа....

Це може бути цікавим

Журналістка звинуватила Росію в боягузтві

Слідчий комітет Росії заявив, що напад на перехожих в Сургуті не має нічого спільного з терактом, однак пізніше бойовики терористичної організації "Ісламська держ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....