Динамо не змогло обіграти Олександрію

Київське Динамо зіграло внічию з Олександрією в першому півфінальному матчі Кубка України.

Формальними господарями поля вважалися олександрійці, але сам матч проходив на НСК Олімпійський. Динамо попросило суперника помінятися стадіонами під час домашнього та виїзного матчу, щоб уникнути зайвих переїздів напередодні гри в Лізі чемпіонів проти Манчестер Сіті. До того ж поле в Олександрії було не в ідеальному стані, тому виїзний матч олександрійці проведуть у рідних стінах.

Першими гол забили футболісти Олександрії, класно розігравши штрафний у першому таймі. Після навісу м’яч у ворота Динамо головою відправив Басов.

Динамо події не форсувало. Кияни відігралися лише у другому таймі. Ярмоленко ефектно перекинув воротаря.

1:1 – рахунок, який поки що на користь Динамо, оскільки формально кияни забили гол на виїзді. Але в Олександрії ще буде шанс виграти матч, адже в рідних стінах їх будуть підтримувати вболівальники.

Олександрія – Динамо К 1:1
Голи: Басов, 29 – Ярмоленко, 67

Олександрія: Новак — Путраш, Басов, Шендрик, Чеботаєв — Запорожан, Леонов (Есеола, 73), Козак (Старенький, 80), Банада – Таргамадзе (Чорний, 73), Паламар

Динамо К: Рудько — Антунеш, Хачеріді, Драгович, Виду — Петрович, Велозу, Буяльський (Гармаш, 66) – Гонсалес (Гусєв, 66), Яремчук (Теодорчик, 46), Ярмоленко

Попередження: Чорний – Гонсалес, Хачеріді

Раніше Дніпро виграв перший матч півфіналу Кубка України проти Сталі.