У ГПУ назріває черговий скандал

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'

Заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе не назвав прізвище чоловіка на ім\'я \"Віталій\", який пропонував йому $10 млн хабара. Про це на брифінгу заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

\r\n

\"Кожен громадянин сьогодні зможе побачити і переконатися у відвертій брехні мого колеги із зазначеного питання. Тому що прізвище людини, яка б намагалася підкупити пана Давіда, він, на жаль, не назвав. Всі зможуть прочитати цей протокол. Питання: навіщо це робиться? Навіщо в черговий раз повідомляється суспільству брехня? Ми двома руками за реформи і здорові ініціативи. Але на брехні реформи не побудуєш\", - сказав Куценко.

\r\n

Він озвучив кілька цитат із доповіді Сакварелідзе.

\r\n

\"Прогулюючись по ботсаду до мене підійшов раніше мені незнайомий чоловік, який назвався Віталієм. Він був одягнений у спортивну форму. Мав у руках барсетку і почав пропонувати мені хабар. Поруч проходили перехожі, але розмови не чули. Наскільки я пам\'ятаю, цей чоловік у розмові називав прізвище Макаренко, як посадової особи з боку митниці. Який раніше був зацікавлений і працював у цій схемі, наглядав за транспортуванням нафтопродуктів. Також чоловік сказав, що для вирішення питання щодо призначення свого транспортного прокурора раніше платили від 300 до 400 тис. дол.\", - цитує Куценко Сакварелідзе.

\r\n\r\n

Й додає, що прізвища \"Віталія\" Сакварелідзе не знає. Натомість дає його опис.

\r\n

\"Згідно з його показаннями: нікому невідомий Віталька в спортивному костюмі з барсеткою. Причому Давід зазначає, що спортивний костюм схожий на ті, які він зустрічав у дорогих брендових магазинах. Цей Віталька фактично розповів йому про корупцію нафтопродуктів. Відразу сказав, що схему можна продовжити реалізовувати. Може, я трохи перебільшу, але нам все ж хотілося, щоб пан Давід назвав прізвище цього Віталія. Що це за дивний Віталій в спортивному костюмі підійшов, якого він не знав? Може, це був Віталька в спортивному костюмі з телеканалу ТЕТ? Тому що за описом, який дає Давід, дуже схоже на Вітальку. Такий серіал - і смішно, і грішно\", - кепкує Куценко.

\r\n

Опис \"Віталія\" направили МВС, СБУ для можливого його затримання.

\r\n

\"На жаль, відповідно, я хочу додати до допиту Давіда, зазначений протиправний інцидент стався з ним 11 квітня, а заяву він подав до органів прокуратури не менше 20 квітня. Знову ж таки питання, чому так довго? Тому, навіть якщо шукати того Вітальку, то більше тижня втрачено. Як ви знаєте, чим довше злочинець шукається, інформація втрачає актуальність і певні сліди, які могли бути залишені, певні свідки, все це втрачає актуальність\", - додав Куценко.

\r\n

Джерело Українська правда

Рекомендуємо прочитати

Французской компании разрешат торговать газом в Украине

НКРЭКУ планирует выдать дочерней компании французской ENGIE лицензию на право осуществления хоздеятельности по поставке газа на территории Украины....

Це може бути цікавим

Samsung получила рекордную прибыль

Южнокорейский производитель потребительской электроники Samsung Electronics во втором квартале 2017 года увеличил показатели прибыли до рекордных отметок благодаря сильны....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сенат США погодив законопроект щодо санкцій проти РФ

Американські сенатори дійшли згоди щодо нового законопроекту про санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї....