Європарламентарі не втомились від України — президент Європарламенту

Європарламентарі не втомились від України — президент Європарламенту

Європарламентарі не втомились від України, заявляє президент Європейського парламенту Мартін Шульц.

Пише interfax.

«У Європарламенті зовсім немає ознак втоми (від проблем в Україні — ІФ). Ми інвестуємо так багато часу і енергії в Україні — це не означає, що ми втомилися«, — заявив М.Шульц в ході спільної з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом прес -конференції в Брюсселі в рамках Українського тижня в Європейському парламенті в понеділок.

За його словами, дискусії, які проходять в Європарламенті про санкції щодо Росії до повного виконання Мінських угод — «зовсім не є ознакою втоми від України».

У свою чергу В.Гройсман зазначив, що «втома — це слабкість». За словами спікера українського парламенту для того, щоб подолати ті виклики, які сьогодні стоять перед Україною, в тому числі зовнішню агресію з боку Російської Федерації, треба бути сильними.

В.Гройсман висловив упевненість, що демократичний світ сильніше викликів, які стоять перед ним, і в підсумку «буде відновлена ​​територіальна цілісність України, і буде мир на континенті».

Спікер українського парламенту також нагадав, що всередині України також проходять досить складні процеси реформ і змін і висловив упевненість, що цей виклик також буде виконаний.

«Україна виконає своє домашнє завдання«, — сказав він.

Читайте також: У перший день весни киянам радять залишатись вдома через сильний вітерзагрузка...

Читайте також

Коментарі