Мером окупованого Шахтарська став «тітушка» з Майдану

Мером окупованого Шахтарська став «тітушка» з Майдану

Сепаратисти «ДНР», котрі захопили Шахтарськ, поставили «мером» міста «тітушку», який бив демонстрантів в Києві в 2014 році. Причому, він сам не соромиться розповідати про це в інтерв’ю.

Про це повідомив журналіст Денис Казанський.

 — Ми їздили в Київ — в Маріїнський парк, Будинок Офіцерів, де знаходилися ті, хто протистояв майданщикам. Нас називали «тітушками» і ким завгодно, я їздив до тодішньої столиці організатором груп. Сім років я віддав спорту. Займався кікбоксингом. В групах у нас була шахтарська молодь, — цитує він терориста.

Він переконаний, що це «прекрасна ілюстрація до питання про те, хто виграв від війни і сепаратизму».

 — Вчорашні гопники, які били людей за дрібний прайс, тепер одяглися в піджаки і сіли на фінансові потоки. Зрозуміло, що Донбасу тепер з таким керівництвом повний гаплик, бо мер — це щось більше, ніж просто рекетир. Мер повинен вміти ще й з господарством управлятися, а не тільки трусити місцевий бізнес на бабки. Але коли економіка остаточно розвалиться, люди там все одно будуть впевнені, що винні укри або Обама. У тому, що у них топ-управлінцями працюють «тітушки», прихильники «Новоросії» не бачить ніяких проблем, — додав журналіст.загрузка...

Читайте також