Last call: Взяти участь в безкоштовних майстер-класах для фотографів від майстрів з Польші, Чехії та США

 

Фотографи з України та найближчих країн мають унікальну можливість безкоштовно повчитися в майстрів та відомих практиків з Польші, Чехії та США – в рамках фестивалю Odessa//Bаtumi Photo days в квітні в Одесі. Кінцевий строк подачі портфоліо для участі у відборі – 22:00 1 березня 2016 року.

Майстер-класи на вибір:

  • Скотт Девіс (Сан-Дієго, США), тема «Визначення фотографічного бачення. Фотографія та Простір».
  • Томаш Груза (Прага, Чехія), тема «Фотографія та Інсталяція».
  • Адам Панчук (Варшава, Польща), тема «Взаємодія людини та простору в фотографії».

ІНФО:

Програма Фестивалю в квітні в Одесі буде відома вже в березні, поки що ж формуються групи на майстер-класи. Навчання відбуватиметься в Одесі з 13 по 17 квітня протягом двох днів. Учасникам, які пройдуть відбір, залишиться лише приїхати та оплатити благодійний оргвнесок, який витрачається на поточні потреби часників навчання і не є платою за майстер-клас.

Відбір за портфоліо здійснюється самими майстрами. Група налічуватиме не більше 10-15 учасників. Лектори викладатимуть матеріал та спілкуватимуться з учасниками англійською мовою, переклад не передбачений.

Майстер-класи відбуваються за підтримки Посольства Америки в Україні,  Чеського Центру в м. Київ та Culture.pl.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКТОРІВ

Кому варто подаватися на участь в мастер-класі Скотта Девіса? 

Скотт Девіс, в першу чергу, фотограф, але не слід забувати про його неймовірний кураторський досвід. Тривалий час він працював куратором в Музеї Фотографії в Сан-Дієго, а в останні роки заснував фестиваль фотографії Медіум, який став кульмінаційною подією в Каліфорнії. Скотт знається на американській фотографії, на процесах її формування та історичних передумовах розвитку фотографії в Штатах.

РАДИМО цей МК:

– для людей, які працюють з аналоговою фотографією;

– для тих хто прагне вийти на міжнародний рівень і зрозуміти сучасну позицію фотографії в світі;

– для тих, кто цікавиться фотографією ландшафтів і бере камеру в кожну свою подорож.

Приїзд Скотта Девіса на Фестиваль – це неймовірна можливість для української спільноти дізнатись всі закулісні історії розвитку фотомистецтва в Каліфорнії.

Кому варто подаватися на участь в майстер-класі Томаша Грузи (Чехія)?

В Україні укорінилось сприйняття фотографії – як двомірне зображення на папері, навіть, коли формується експозиція, то найчастіше фотографію представляють оформленою в рамі, на стіні та рівно виміряний горизонт – це класика монтажу.

Але на сьогоднішній день, все актуальнішою є робота з простором та проведення звязків між образом та простором. Томаш Груза – фотограф та журналіст з Праги, який протягом майстер-класу поділиться власним досвідом роботи з фотографічними образами, а також продемонструє різноманіття експериментальних підходів до роботи з фотографією.

Томаш працює в провідному фотожурналі "Fotograf”, завдяки цьому розуміється в контексті сучасної фотографії та фотоіндустрії в Чехії та Європі.

Майстер-клас Томаша є актуальним не лише для фотографів, але й для кураторів та арт-теоретиків.

РАДИМО цей МК для тих, кому актуальна можливість:

– ознайомитись з напрямками творення альтернативної фотографії;

– дізнатись про перетини між мистецтвом та фотографією;

– розробити просторове бачення та оволодіти навиками формування власної експозиції.

 Кому варто подаватися на участь в майстер-класі Адама Панчука (Польща)?

Українській фотоспільноті вже відома діяльність колективу «Спутнік» з Варшави. В минулому році гостем Фестивалю став Рафал Мілах, який надихнув учасників майстер-класу до створення нових фото серій.

Головна ідея фотографів зі «Спутніка» – це створення історій за допомогою фотографій, від розробки теми до реалізації фінального показу.

Адам Панчук – фотограф, який долає тисячі кілометрів для відтворення свого проекту. В Одесі Адам поділится головними принципами розробки теми та процесами створення фотоісторій.

Майстер-клас Адама, в першу чергу, є корисним:

– для фотографів, які володіють базовими знаннями з техніки, композиції та «story telling», але потребують поглибленного розуміння в процесі творення власної фотоісторії;

– для тих, хто в пошуках тем;

– для тих, хто в пошуках власного стилю візуалізації історії.

Також корисним моментом є те, що Адам володіє російською мовою і це полегшить процес комунікації з аудиторією.

Рекомендуємо прочитати

Кравчук назвав найбільшу помилку Януковича

Найбільша помилка екс-президента України Віктора Януковича полягає в тому, що він зголосився і домагався того, щоб стати президентом....

Це може бути цікавим

Новый советник Трампа по нацбезопасности назвал Россию врагом

Новый советник президента США Дональда Трампа по национальной безопасности Герберт Макмастер считает, что Россия "враг, а не друг"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Лия Ахеджакова о Борисе Немцове: Для меня эпоха веры и даже слабой надежды закончилась пулей, которую он получил в спину

Я не была знакома с Борисом Ефимовичем, но когда-то пересекались, мы здоровались, не более того....