Захарченко придумав план економічного удару по Україні

Захарченко придумав план економічного удару по Україні

Ватажок донецьких сепаратистів Олександр Захарченко розповів про те, як збирається воювати з Україною. Він зазначив, що перетин кордону фейкової республіки для жителів Донбасу на територію, підконтрольну українському уряду, є нормальним явищем. Особливо це стосується питання отримання пенсії або інших соціальних виплат.

Захарченко розповів, що бачить в цьому механізм, який може послабити Україну економічно. Якщо жителі Донбасу отримуватимуть подвійні пенсії: від українського уряду, і від міністерства «ДНР», то це «знищить» українську економіку, повідомляє Остров.

Єдиним випадком, який спонукає до того, щоб закрити кордон «ДНР», на думку Захарченка, є потрапляння українських військових на територію Донбасу. Такий механізм сепаратист називає «хитрістю».

«Одна з військових хитрощів, яку використовували всі воюючі сторони — розорення пенсією економічно, тобто отриманням подвійних пенсій ми послаблюємо економіку України», — розповів він.

Цікаво, що 24 лютого Захарченко видав указ, який забороняє отримання подвійної пенсії. Якщо пенсіонера, який отримує пенсію на території, підконтрольній Україні, а також виплати від сепаратистів, викриють, то його позбавлять пенсії «ДНР». Таким чином в «ДНР» вирішили створити нову базу для соціальних виплат.

Нагадаємо, що Мінсоцполітики не виплачуватиме пенсії тим громадянам Донбасу, які знаходяться в «списках».

Читайте також: Захарченко хоче введення смертної кари в «ДНР»загрузка...

Читайте також