Захарченко придумав план економічного удару по Україні

Ватажок донецьких сепаратистів Олександр Захарченко розповів про те, як збирається воювати з Україною. Він зазначив, що перетин кордону фейкової республіки для жителів Донбасу на територію, підконтрольну українському уряду, є нормальним явищем. Особливо це стосується питання отримання пенсії або інших соціальних виплат.

Захарченко розповів, що бачить в цьому механізм, який може послабити Україну економічно. Якщо жителі Донбасу отримуватимуть подвійні пенсії: від українського уряду, і від міністерства "ДНР", то це "знищить" українську економіку, повідомляє Остров.

Єдиним випадком, який спонукає до того, щоб закрити кордон "ДНР", на думку Захарченка, є потрапляння українських військових на територію Донбасу. Такий механізм сепаратист називає "хитрістю".

"Одна з військових хитрощів, яку використовували всі воюючі сторони - розорення пенсією економічно, тобто отриманням подвійних пенсій ми послаблюємо економіку України", - розповів він.

Цікаво, що 24 лютого Захарченко видав указ, який забороняє отримання подвійної пенсії. Якщо пенсіонера, який отримує пенсію на території, підконтрольній Україні, а також виплати від сепаратистів, викриють, то його позбавлять пенсії "ДНР". Таким чином в "ДНР" вирішили створити нову базу для соціальних виплат.

Нагадаємо, що Мінсоцполітики не виплачуватиме пенсії тим громадянам Донбасу, які знаходяться в "списках".

Читайте також: Захарченко хоче введення смертної кари в «ДНР»

Рекомендуємо прочитати

​Не вижу, не слышу, не говорю. Как российские СМИ не заметили массовых акций протеста по всей стране

Протестующие вышли на согласованные и несогласованные митинги и шествия в десятках городов, которые вылились в массовые задержания и столкновения с полицией, однако российские медиа предпочли не заметить происходящего....

Це може бути цікавим

​В России началась массовая акция протеста дальнобойщиков

. Водители начали стачки в разных регионах по всей России....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть