Український письменник назвав «свободівку» ватницею

Український письменник назвав «свободівку» ватницею

Відомий український письменник Андрій Кокотюха вважає, що колишній народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Фаріон, яка в минулому році стала професором, підпадає під визначення «ватниця».

Про це Кокотюха написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«У недавній розмові на кухні кум Сергій Жадан яаявив: «Я не люблю слова «ватник». Це його право. Але на моє запитання, чим замінити те, що визначає «ватник», кум відповіли: «українофоб». І я спробував пояснити, що виношу сюди«, — пише Кокотюха.

«Отже, «ватник» — не українофоб. Тобто, українофоб — поняття вужче, ніж ватник. Адже вата в голові і в генах не лише в таких, як Табачник чи Олена Бондаренко. Ганна Герман підпадає під визначення «ватниця». Ірина Фаріон — теж», — вважає письменник.

«Будь-яка консервативна спільнота,ладна визначити себе «річчю в собі» і не сприймати довкілля з усіма його плюсами і мінусами — ватник. Хай цей ватник живе в мальовничому українському селі, носить вишиванку і читає винятково українську класику. Ватник — це особа, яка сповідувала і далі сповідує ідеї соціалізму, комунізму, націонал-соціалізму, соціал-націоналізму, націонал-комунізму, халяви загалом. Яка спроможна розвивати лише один сегмент — власний город. І для якої секс — не для задоволення, а для дітонародження«, — пояснює Кокотюха.

«Щойно націоналіст оголосить себе буржуазним — він стає ненависним ватнику, як усякий буржуй. Ватник — це люмпен, і не лише пролетар. Наприклад, Спілка письменників України при всій своїй публічній патріотичності — вата ватна. Тому «українофоб» та «русофіл», «особа, яка підтримує Путіна» та «особа, яка мріє про повернення в радянський союз» — лише частина ватного світогляду й самовизначення», — стверджує письменник.

Читайте також: В Україні при владі малоосвічені обмежені люмпени, — український артистзагрузка...

Читайте також

Коментарі