ЗМІ назвали «стратегічну сімку», яка вирішує все в Україні

ЗМІ назвали «стратегічну сімку», яка вирішує все в Україні

Стало відомо імена людей, які входять в так звану «стратегічну сімку»: групу, яка останнім часом вирішує всі основні питання в Україні.

«Стратегічною сімкою» називають групу найближчого оточення президента і прем’єра, в яку входить ряд впливових чиновників, повідомляє «Українська правда» посилаючись на свої джерела.

У неї нібито входять президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, голова Адміністрації президента Борис Ложкін, голова Верховної ради Володимир Гройсман, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, голова фракції БПП в Раді Юрій Луценко і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Одне з джерел видання говорить про те, що рішення про відхід прем’єр-міністра у відставку було прийнято саме на засіданні так званої «стратегічної сімки», яке відбулося в п’ятницю вдень у АПУ.

Згідно анонімно наданої інформації, Яценюк може подати у відставку на позачерговому засіданні Верховної Ради. У той же час майбутнім технічним прем’єром нібито пропонують стати Наталії Яресько.загрузка...

Читайте також

Коментарі