В Україні очікуються дощ та мокрий сніг

В Україні очікуються дощ та мокрий сніг

У суботу по всій Україні вночі очікуються опади — дощ і часом мокрий сніг, передає Гідрометцентр.

У Києві хмарно з проясненнями, вночі мокрий сніг, вдень без опадів. Температура повітря вночі 0 …- 2 градуси, вдень +4 … + 6 градусів.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів. Температура повітря вночі -1 …- 6 градусів, удень +3 … + 8 градусів.

У Карпатах без опадів, температура повітря вночі -3 …- 8 градусів, удень +2 …- 3 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі мокрий сніг, вдень без опадів, тільки в Сумській області мокрий сніг з дощем. Температура повітря вночі +2 …- 3 градуси, вдень +3 … + 8 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі мокрий сніг з дощем, вдень без істотних опадів, тільки в Полтавській і Дніпропетровській областях дощ. Температура повітря вночі -2 … + 3 градуси, вдень +3 … + 9 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, дощ, вночі подекуди з мокрим снігом. Температура повітря вночі -1 … + 4 градуси, вдень +3 … + 10 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, невеликий дощ, удень в Одеській і Миколаївській областях без істотних опадів. Температура повітря вночі +1 … + 6 градусів, вдень +6 … + 12 градусів.загрузка...

Читайте також

Коментарі