У стенограму РНБО щодо Криму внесли «правки», — ЗМІ

У стенограму РНБО щодо Криму внесли «правки», — ЗМІ

Стенограму засідання РНБО від 28 лютого 2014 року щодо ситуації у Криму подано зі «скороченнями».

Як пише ZN.UA, колишній перший заступник Генпрокурора Микола Голомша заявив, що стенограма неповна й містить купюри, зокрема, і його виступу, в якому він закликав вводити воєнний стан.

На його думку, жодної потреби у розсекреченні та оприлюдненні стенограми засідання немає.

«Мотив — суто політичний. Держава, яка себе поважає, мала б провести аналіз помилок і з урахуванням цього аналізу формувати подальші дії. А так почалося політичне перетягання канату, вкидання «компромату», вибіркове оприлюднення і коментарів на користь одних та дискредитацію інших», — заявив він.

Водночас, екс-депутат Андрій Сенченко, який також був присутній на засіданні РНБО 28 лютого заявив, що засідання «взагалі виходило за рамки, встановлені для засідань РНБО».

«Воно проходило у приміщенні, не захищеному від зняття інформації, туди міг зайти кожен, хто перебував на інших нарадах у Турчинова… На засіданні не було жодної повноцінної доповіді, не було аналітичних викладок, картографічного матеріалу, що відображає ситуацію на півострові. Усе, що там звучало, вже було у ЗМІ, або були оціночні, нічим не підтверджені висловлювання«, — заявив Сенченко.

«Опублікована стенограма — «несправжня«. Судячи з усього, скорочена з метою створити образ єдиного «яструба», який пропонував увести воєнний стан, тобто збройний опір агресорові», — зазначає видання.загрузка...

Читайте також

Коментарі