Координатор блокади Криму розповів про "День ганьби України"

Координатор громадської блокади анексованого Криму Ленур Іслямов заявив про те, що для нього 26 лютого, що є Днем кримського опору російської окупації, є "Днем ганьби України" через те, що в 2014 році влада країни не зробила ніякого опору РФ під час анексії Криму.

"Всі ці два роки ми витратили даремно, за цей час Україна для Криму нічого не зробила", - сказав Іслямов в інтерв'ю QirimInfo.

"Для мене ці дні - .. Це дні ганьби України.Точно так само, як вона нічого зробила, коли здавали Крим, змінюючи в цей час одного міністра на іншого. А в той час Путін будував свої геополітичні плани і втілював їх у життя при потуранні влади. Кажуть, було безвладдя — неправда. Влада була. Особливо в Криму: було і СБУ, були і військові, була і зброю, можна було дати відсіч" , - зауважив Іслямов.

На думку координатора громадської блокади, заходи, які проводилися в п'ятницю, 26 лютого,що названий Днем кримського опору російської окупації, не є ефективними.

"День опору режиму, розсилка роликів на телеканалах, обклеювання плакатами "Крим - це Україна"- це все нісенітниця, це імітація політичного життя, імітація громадянського суспільства, імітація державності. Ми самі можемо жити тільки одним днем — Днем визволення Криму від російського окупанта. Все інше - бюджети цих днів, свят, форумів тощо треба витратити на воїнів, які готові боротися, на стратегію, за якою ми готові звільняти Крим", - заявив він.

Як підкреслив Іслямов, сьогодні жодному кримчанину в тюрмі не полегшено його існування, немає державної програми допомоги громадянам України, які залишилися в Криму. На його думку, українські чиновники повинні регулярно їздити на прикордонні території і зустрічатися з людьми, які приїздять з Криму, віч-на-віч.

"Наше завдання, народу України - по цеглинці будувати будинок, а будинок починається з кордонів. Будувати його треба в Криму, Донецьку. Поки ми не повернемо власні території, вважайте, що ми не повернули честь. Ось так вони повинні діяти. А сподіватися на міжнародне співтовариство, що Обама з Путіним розбереться, це лузерська позиція державної влади. Голі-босі афганці в тапочках відбили радянську воєнщину. Точно так і не треба дивитися, яка у нас зброя, треба дивитися, які у нас серця! Один лев може битися проти тисячі шакалів. Я за дію, за левів", - робить висновок Іслямов.

Читайте також: Екс-начальник Генштабу ЗСУ та заступник генпрокурора також виступали за воєнний стан, — ЗМІ

Рекомендуємо прочитати

В Україні падають ціни на житло

Середні ціни на квартири в Україні з липня по грудень 2016 року знизилися на 4,9%, а з січня по березень 2017 року - ще на 1,9%....

Це може бути цікавим

Іноземні інвестори можуть отримати посвідку на проживання в Україні

Петро Порошенко підписав документ, який дозволяє іноземним інвесторам претендувати на громадянство України....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Україна планує відправляти уран до Росії найближчі три роки

Український уран планують відправляти до Росії на процедуру збагачення, про це повідомив генеральний директор АТ "Міжнародний центр зі збагачення урану" (МЦЗУ) Глі....