Росія «включила дурака» і наполягає на українській вині в катастрофі «Боїнга»

Росія «включила дурака» і наполягає на українській вині в катастрофі «Боїнга»

Російське міністерство оборони прокоментувало доповідь міжнародної групи експертів Bellingcat про російських військових, причетних до загибелі в липні 2014 року малайзійського авіалайнера, що виконував рейс МН17.

Як пише NEWSru.com, міністерство оборони Росії «спростувало відомості, які містяться в доповіді журналістської групи Bellingcat про участь російських військових в доставці комплексів «Бук» на Донбас».

Як повідомив порталу РБК заступник начальника управління прес-служби і інформації відомства Олексій Комаров, «конспіративні теорії» Bellingcat багаторазово спростовувалися експертами, «тому серйозному коментуванню не підлягають».

Міноборони Росії неодноразово публічно і аргументовано доводило свою позицію про причини катастрофи і ймовірну причетність до неї військовослужбовців Збройних сил України, — сказав Комаров.

Доповідь Bellingcat було опубліковано 24 лютого. У ній називалися імена російських солдатів, які з високим ступенем ймовірності брали участь у транспортуванні самохідної вогневої установки ЗРК «Бук-М1″ до російсько-українського кордону.

Дослідники назвали понад два десятки солдатів і офіцерів 53 зенітно-ракетної бригади з Курська, які могли керувати тим самим «буком».загрузка...

Читайте також

Коментарі